premier%204.JPG

premier%205.JPG

Multiverze  » Účtování více firem – neomezený počet účetních jednotek. Součástí je také podpora neziskových a příspěvkových organizací.
25% z prodejní ceny programu. Pro účetní společnosti Bezplatně!. 
Slovenská legislativa  » Komplexní slovenská legislativa pro účetní i mzdovou oblast včetně výkazů a možnosti napojení na registrační poklady.
9900 Kč (bez DPH) 
Work-flow Profesional  » Elektronické schvalování veškerých dokladů: faktury, žádanky, nabídky, objednávky,...), max. počet úrovní schvalování: 9, neomezený počet schvalovatelů, delegování pravomocí a přístupových práv: Ano
17 900 Kč (paušál) + 930 Kč á PC 
Procesní plánování a řízení zakázek  » Možnost vyplňování práce na zakázkách, plánování procesů a projektů, kalendář procesů, servisní modul. (Nákladové zakázky součástí všech balíčků)
9 970 Kč
Základní výroba – kompletace Jednoduchý typ výroby umožňující definování kusovníků, příkazů k výrobě, automatický odpis materiálu , sledování nedostatků zásob
10 000 - 17 000 Kč (dle funkčního rozsahu, individuální kalkulace)
Řízení výroby Výroba pro náročnější technologických postupy, plánování, řízení, odvádění a sledování výroby. Systémy řízení ASP.
Individuální kalkulace
Návrhář manažerským výkazů  » Jednoduchý a komfortní nástroj pro tvorbu definovatelných výkazů dle vlastních potřeb a požadavků.. Mohou jej používat běžní uživatelé, bez jakékoliv znalosti programování.
8 900 Kč
AKTUALIZACE (UPGRADE)  
Roční podpora „UPGRADE“ Roční zákaznická podpora „UPGRADE“ zahrnuje předplatné veškerých on-line aktualizací programu a zákaznické podpory (email poradenství, hot-line) pro daný rok. Zákazníci, kteří si koupí software v průběhu kalendářního roku, mají nárok na bezplatnou podporu do konce daného roku.
Cena ROČNÍ AKTUALIZACE:                22 %  základní ceny
VĚRNOSTNÍ SLEVY:                    12 %  ročně z ceny aktualizačních poplatků
MAXIMÁLNÍ SLEVA ČINÍ:             42 %  (bezkonkurenční věrnostní sleva na trhu ČR)

Více informací o cenách jednotlivých balíčků na stránce Premier system: https://www.premier.cz/support/cenik_ps2015.pdf