Účetnictví on-line 

Základní informace

Účetnictví on-line neboli outsourcing účetnictví je metoda, při které má klient aktivní (on-line) přístup do ekonomického systému, který umožňuje sdílení dat mezi Vaší společností a naší kanceláří. Jedná se tedy o stejný princip jako mít vlastní účetní ve firmě, ale se značně nižšími náklady a rozsáhlejší podporou zálohování dat.

Pro koho je určeno?

Účetnictví on-line je ideální pro firmy, které si základní účetní procesy zpracovávají sami za pomoci administrativního pracovníka nebo účetní asistentky a potřebují odborný dohled nad jejich činností.

Co získám?

Naším hlavním cílem je nabídnout klientovi službu tak, aby co nejméně času věnoval účetní a daňové agendě a mohl svůj čas věnovat rozvoji svého podnikání. Služba účetnictví on-line šetří nejen časem, ale i významně finančními prostředky.

Přejít na stránku účetnictví on-line

 

Externí vedení účetnictví

Základní informace

Externí účetnictví neboli outsourcing může být definováno jako nahrazení vlastní účetní, která pracuje na plný úvazek ve Vaší společnosti, externí firmou, která vykonává její činnosti. Získáním vedení účetnictví formou outsourcingu budete mít jistotu kvalitnější odvedené práce, než by Vám mohl interní zaměstnanec nabídnout, neboť externí firma je specialistou a jedničkou ve svém oboru, při neustálém vzdělávání a sledování legislativy ve svém oboru.

Pro koho je určeno?

Externí vedení účetnictví je ideální pro firmy, které nemají vlastního účetního pracovníka.

Co získám?

Hlavním cílem outsourcingu jsou v první řadě snížení nákladů za vlastního zaměstnance a za jeho školení, kvalita práce a získání více času a prostoru na rozvoj Vaši firmy.

Přejít na stránku externí vedení mezd

Aktuální semináře k dané oblasti
Aktuality
V návaznosti na novelu zákona o DPH - zvýšení hodnoty obratu pro vznik plátcovství na 2.000.000 Kč vydala Finanční správa příslušnou Informaci 
Poslanecká sněmovna schválila dne 4.11.2022 Daňový balíček pro rok 2023
Vláda v rámci daňového balíčku schválila zvýšení limitu pro povinnou registraci k DPH z 1 na 2 miliony Kč. Účinnost se předpokládá k 1.1.2023.
Rozsudkem rozšířeného senátu Nejvyššího správního soudu se upřesňuje desetidenní časový interval pro doručení fikcí a to dokumentů ze strany FÚ.